Oyuncular

Zoë Robins

Zoë Robins, 19 Şubat 1993, Wellington Yeni Zelanda doğumlu oyuncu. Dizide Nynaeve al’Meara karakterini canlandıracak.

Zoë oyunculuğa henüz 13 yaşında Yeni Zelanda yapımı bir dizi olan The Killian Curse isimli projede Haley karakteri ile başladı ve dizide 6 bölüm oynadı. Bu projenin ardından ailece Amerika’ya taşındılar ve eğitimini tamamlamaya odaklandı. İlk deneyiminin ardından on yıl sonra büyük bir hayakırıklığı olan Shannara Chronicles dizisinde Zora karakterini canlandırdı ancak proje ikinci sezonun sonunda iptal edildi. Zoë Robins asıl çıkışını ise 2017 yılında dizisi çekilen Power Rangers Ninja Steel ile yaptı, bu dizide canlandırdığı Beyaz Ranger Hayley karakteri ile ün kazandı. Ertesi yıl The Finest isimli filmde rol aldı ve 2019 yılında Black Christmas dizisinde Oona karakterini canlandırdı.

Zoë Robins’in Aborjin kökenli olduğuna dair bilgi bulunmakla birlikte ailesinin Nijerya göçmeni olduğuna yönelikte bir ajans sitesinde not bulunuyor. 2020 yılı itibarı ile 27 yaşındaki oyuncu 1.72 boyunda, ince yapılı, esmer tenli, kahverengi gözlü ve siyah örgülü saçlarıyla kitaptaki Nynaeve tasvirini oldukça andırıyor. Hatırlarsak,

Nynaeve al’Meara 1.65 boylarında siyah saçlı büyük kahverengi gözleri olan zayıf ve ince bir kadın olarak tarif edilmektedir.

Hakkında eklenebilecek bir başka not sıkı bir Harry Potter hayranı olduğu, öyle ki en sevdiği erkek ve kadın oyuncu Daniel Radcliffe ile Emma Watson. Biraz daha şaşırtıcı türden bilgi ise Kyorin isimli okul çağındaki bir oğlu olduğu.

https://www.instagram.com/p/BpiyJkMhuVK/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

 

Bir Cevap Yazın