Hangi Terkedilmişsin?

Aes Sedai simgesi

Hangi Terkedilmiş olduğunuzu keşfedeceğiniz bu teste hoşgeldiniz! 🙂

Açıkçası diğer testlere göre çok daha uğraştırıcı oldu hazırlamak, her Terkedilmiş'in ayırıcı, belirgin bir özelliği olduğu kadar bir veya daha çok Terkedilmiş ile benzeştiği yanlar da var. Toplamda 13 seçenek olduğu için sayfalarca soru sormadan sonuca bağlamak oldukça zor oldu ama neyse ki halloldu.

Testin sonucunda 13 Terkedilmiş'ten hangisi olduğunuzu öğrenebileceksiniz, iki de sürpriz var. Belirli kombinasyonları yakalamanız halinde 'Sen Işık'ta yürüyorsun' sonucu ile karşılaşabileceğiniz gibi karşınızda 'Nae'blis Nae'blis!' yazısı belirebilir.

Başarılar!

Kullanıcı Adı
E-Posta (Zorunlu Değil)
1. Hangisi sizi daha çok ilgilendiriyor?
2. Beyaz Kule’de çömezsiniz. Şımartılan ve pohpohlanan bir başka çömezin, bir tedarikçinin koruması ile kırıştırdığını gördünüz. Ne yaparsınız?
3. Yolda yürürken aniden bir köpeğin üstünüze geldiğini farkettiniz, ne yaparsınız?
4. Andor askerisiniz, Murandy sınırında bir çatışmada esir düştünüz. Murandy’li komutan Donel do Morny a'Lordeine size şu seçenekleri sundu, hangisini seçersiniz?
5. Bir doktor olsaydınız, hangi alanı tercih ederdiniz?
6. Hangi “tutku” size daha yakın gelir?
7. Saldea’da bir handa konaklıyorsunuz. Gece vakti hancı kapıyı açıp odayı bir asilin tuttuğunu ve bir başka odada yatağı biriyle paylaşmanız gerektiğini söylüyor. Ne yaparsınız?

Bir Cevap Yazın