Gündem

al’Lan Mandragoran Karakteri Açıklandı

Lan Mandragoran karakterini kimin canlandıracağı bir süredir belki de hayranların en merak ettiği konu idi, açıklanan ve henüz açıklanmayan karakterler içerisinde böylesine zor bir karaktere -hayranlar tarafından- onlarca farklı oyuncu yakıştırıldı ve -yine hayranlar tarafından- önemli bir kısmı da Lan karakteri için yeterince karizmatik, gizemli ya da heybetli olmadığı gerekçesi ile yetersiz bulunmuştu.

Yapımcı Rafe Judkins, Lan Mandragoran karakterini canlandıracak oyuncunun WotonPrime hesabı tarafından açıklanacağını müjdeledi ve peşisıra bu hesaptan karakteri Criminal Minds dizisi yıldızlarından 41 yaşındaki Kore asıllı Amerikalı aktör Daniel Henney’in canlandıracağı duyuruldu.

Daniel, Rosamund Pike ve belki Michael McElhatton dışında tüm diğer karakterler gibi karakterin fiziksel özellikleri ile benzeşmesi gerekliliği gözetilerek seçilmiş oyunculardan biri. Açıkçası en az üç ta’veren seçimi kadar keskin bir viraj böylelikle dönülmüş oldu çünkü okuyucular tarafından da bu seçim oldukça iyi karşılandı, herkes memnun herkes heyecanlı ama Daniel Henney’de kesinlikle öyle! Seçimin açıklandığı dakikalarda twitter hesabından eklediği resim ve Malkier Kralları’nın yeminini tekrarlayan bir paylaşım yaparak gönülleri çoktan fethetti bile…

Bir Cevap Yazın