Oyuncular

Kate Fleetwood

Kate Fleetwood resmi

IMDB | |

Kate Fleetwood, 24 Eylül 1972 Cirencester/ İngiltere doğumlu film ve tiyatro sanatçısı.  Dizide twitter ve instagram biyografisinde de belirttiği gibi Kırmızı kızkardeşlerden Liandrin Guirale karakterini canlandıracak.

Kate Fleetwood, halihazırda 48 yaşında, oyunculuğa henüz çocukken Royal Shakespeare Company özel tiyatrosunda başladı. Exeter Üniversitesi’nden mezuniyetinin ardından 1998 yılında Getting Hurt filminde küçük bir rol ile ilk kamera önü tecrübesini yaşadı. 2000 yılından itibaren günümüze kadar onlarca dizi, film ve tiyatro oyununda yer almıştır. 2001 yılında yazar ve yönetmen Rupert Goold ile evlenmiş olup çiftin biri kız biri erkek olmak üzere iki çocuğu bulunmaktadır. Ek olarak Kate Fleetwood , En Masse Theatre okuluna ek olarak eşi ile birlikte Escape Insight Arts isimli yardım ve sanat kuruluşunun da sahibidir.

Fiziksel özellikleri bakımından 1.70 boyunda, beyaz tenli, mavi gözlü ve saçı koyu kestane rengidir. İlginç bir bilgi diye ekliyorum dilinin döndüğü diyalektler şunlar, Güney Amerika, Birmingham, Bristol, Devon, Fransız, Geordie, Kuzey İrlanda, Güney İrlanda, İtalyan, Lancashire, Liverpool, Rus, İskoç, Galler.

Temsil edildiği şirket tarafından detaylı CV’si hazırlanmış merak edenler Harry Potter filmindeki ufak rolü dahil inceleyebilir.

Bir Cevap Yazın