Oyuncular

Jennifer Cheon Garcia

Jennifer Cheon Garcia fotoğrafı

IMDB | |

Jennifer Cheon Garcia, 17 Temmuz 1986, Vancouver/ Kanada doğumlu sırasıyla manken, oyuncu, müzisyen, dans ve tiyatro sanatçısı. Dizide Vakanüvis Leane Shariff karakterini canlandıracak.

Jennifer Cheon Garcia, Meksika ve Koreli anne babaya sahip Kanada’da doğup büyümüş birisi. Kariyerine model olarak başlamış ve buradan Amerika’da reklam çekimlerine ve ardından 2005 yılında ilk defa uzun metraj kamera önü deneyimi yaşamış. 2009 yılında oyuncu olmaya karar verdiğini söylüyor birkaç dizi ve filmde çok küçük rollerde yer alsa da ilk defa 2012 yılında Arrow dizisinde kısmen uzun soluklu bir role kavuşmuş. Hemşire, bankta oturan kadın, ikinci sırada el sallayan kadın gibi rollerden sonra 2015 yılında Minority Report dizisinde adından söz ettirmeyi başararak kariyerinde iyi bir sıçrama yaptığı söylenebilir. Pek çok başarılı projede, Star Trek Sonsuzluk, Lucifer, 100, Supernatural, Bates Motel, Zoo, Colony başta olmak üzere yer alan oyuncu asıl çıkışını 2017 yılında katıldığı Syfy’nin Van Helsing dizisinde canlandırdığı Ivory karakteri ile yaptı.

Jennifer Cheon’un özel hayatı kesinlikle kapalı kutu, evli olduğu ve 1.80 boyunda olduğu dışında hiçbir bilgi yok. Öte yandan diziye katılması da epeyce yankı uyandırdı, hatta karakteri açıklanmadan evvel instagram hesabından şöyle bir paylaşım yaptı,

Sırrım neredeyse ortaya çıktı #zamançarkı

https://www.instagram.com/p/B7tcjmmhWaj/

Ardından karakteri açıklandı ve aşağıdaki resmi şu not ile paylaştı,

Leane Sharif. Mavi Ajah’tan Domanlı Aes Sedai

https://www.instagram.com/p/B71BMQZhRmO/

Böylelikle seriye de ne kadar hakim olduğunu göstermiş oldu, paylaştığı resimle pek çok yere haber olduğunu belirtmeye de gerek yok diye düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın