Rand’ın Etrafındaki Kadınlar (SPOILER)

Anasayfa Topluluk Zaman Çarkı Tartışmaları Rand’ın Etrafındaki Kadınlar (SPOILER)

3 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • #4476
   Kalden
   Katılımcı

   Rand devamlı ne kadar az insana güvenebileceğinden dem vuruyor ama bunu sürekli asilleri aes sedaileri ashamanları kastederek yapıyor bunların içinde gerçekten kim var güvenini boşa çıkaran?

   ama asıl güven ihlali etrafında ve bu konuda gık demiyor sevdiği hemen herkes aleyhine dönüyor ve arkasından iş çeviriyor bunlara karşı ne ağzından bir laf çıkıyor ne birşey düşünüyor. bu insanlar için üstelik bedeller ödeniyor insanlar ölüyor. çok saçma değil mi?

   Egwene’yi Rand devamlı kayırdı yanında yer verdi hatta aes sedailer başına iş açacak diye endişelenip mat i gönderdi peşine. karşılığında egwene bildiği herşeyi hem aleyhine kullandı hem de arkasından iş çevirdi entrikalar yaptı. rand gık demedi.

   Elayne seviyorum seviyorum dedi adam annesinin ölümüne engel olamadı diye kafaları yedi taht elaynenin gelsin alsın dedi. geldi ejder bayraklarını indirtti şehirdeki herkesi kovdu taht benim ben alırım rand kim ki dedi. ama rand cairhien de onun olacak deyince hemen çark etti cairhienlilere ejder beni istiyor tahtta vs dedi. sonra gitti o da arkasından iş çevirdi egweneyle.

   Aviendha sürekli başında dırdır etti azarladı kapris yaptı halkımın kurtuluşu dedi rand ın aleyhine bile çalıştı en sonunda gitti o da entrikalara bulaştı

   şimdi bu kadınlar olmasaydı ne eksik olurdu? hiçbiri bir min etmiyor, bir moiraine etmiyor.

  • #4604
   Rand
   Katılımcı

   Tek bir aşkı var oda ilyena

   Rand kendine yamuk yapanları asla affetmedi ister lord olsun ister aes sedai ama etrafındaki kadınlar her ne kadar kendi halklarını ülkelerini ve aidiyetlerini ön planda tutsalarda en başından tüm destekleri rand a idi yani egwene bir tarafı aes sedai olsa da kendi yoldaşlarına karşı randı korudu aynı şekilde elayne andorlular için en doğru olanın hak edenin tahta geçmesi olduğunu bilmesine rağmen hep randı destekledi mesela rand da ashamanları andora sokmakla hata yaptı ama elayne ona karşı savaşmayı aklına dahi getirmedi aviendha ise aielleri rand için feda etmeye hazırdı ama bütün bunların dışında herkesin kendi kafasında bi plani vardi ve tüm planlarin merkezindeki kisi rand di ve onun da kendi plani vardi bi ara rand diyor ya bashareye aes sedailer icin onlari kullanacagim onlar da beni kullanacaklar diye iste randin seven sevmeyen herkesle iliskisi bu çünkü herkes kendi mukemmel dunya görüşüne sahip tabi tek istisna Min ama sanırım onu dizi de falan Rand in sevgilisi olarak göremeyeceğiz

  • #5021
   Elan Morin Tedronai
   Katılımcı

   Bence Rand’in etrafındaki yani aşık olduğu kadınların hepsi Ilyena’nın bir parçasını taşıyor. 3 ü bir arada bir Ilyena ediyor. Her birisi Ilyena’nın bir parçasını taşıyor. Ayrıca dizide Rand’i kesinlikle 3 kadınlı yapmayacaklar bence. Sadece birini tercih edecekler gibi bir his var içimde. Daha doğrusu bu son zamanlarda dünyayı saran “social justice warrior” akımı yüzünden bu tarz bir işleyişe girmeye cesaret etmeyeceklerini düşünüyorum. Oyuncu seçimlerini de bu akımın tepkisini göz önüne alarak yaptıklarını düşünüyorum.

  • #5064
   Gülbahar Bulut
   Katılımcı

   Aynı düşüncelerdeyim özellikle elayne in tahtı kendim kazanacağım gibi söylemleri çok baymıştı. Keşke rand bıraksaydı da rahvin ile elayne savaşsaydı tabi becerebilirse. Hele aviendha min e trip yapıyo ya siz ikinizden önce min girdi hayatına elayne ve egwene ishamel den sonra rand ı bırakıp giderken min kaldı yanında lütfen yani

3 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.