Baijan’m’hael ve Tsorovan’m’hael

Anasayfa Topluluk Zaman Çarkı Tartışmaları Baijan’m’hael ve Tsorovan’m’hael

2 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • #5359
   esposita
   Katılımcı

   SPOILER

   ya spoiler tuşunu bulamadım öncelikle kusura bakmayın

   sorum şu başlıkta yazdığım iki rütbeli asha’man ellerinde bunca imkan varken niye gölgeye döndü? bir açıklama var mı ben göremedim?

  • #5410
   Elan Morin Tedronai
   Katılımcı

   Gölgeye geçen ashamanlardan büyük çoğunluğu leke temizlenmeden önce geçen kişiler. Leke yüzünden Saidin kullanan erkekler delirmeye veya tedavisi mümkün olmayan hastalıklara tutulup ölmeye mahkumlar.  Bu ikili bu sebeple dönmüş olabilirler veya Kara Kuleye geldiklerinde karanlık dostu olabilirler. Tam olarak bilmek zor. Benim tahminim Kara Kuleye geldiklerinde karanlık dostu oldukları yönünde. Seanchanlara saldırı yapılırken Weiramonla pek samimi görüntüler vermişlerdi. Mevki ve makamın bir önemi yok bence sonuçta Kara Kule’nin başında olan adam da karanlık dostu.

  • #5474
   Editor
   Üye

   Merhaba, öncelikle spoiler tuşu yok maalesef, birkaç kez denedim ama olmadı foruma da katılım olmadığı için uğraşmadım daha sonra. yazılarda dikkat ediyorum hasbelkader birinin günahına girmeyelim diye ama forum dışarıdan bağlantı almadığı için burada çok gerekli görmüyorum açıkçası.

   Rochaid ve Kisman, bu iki ismi yazamayıp ünvanlarını yazmakta tebriği hakediyor bu arada. Neyse yukarıdaki açıklama bence de gayet yeterli, balık baştan kokar. Bu ikisi de Kara Kule çiftlikken yoktu, Taim’in kendi buluşları. Taim’in kendine güvenilir adamlar araması da normal aslında. Yönlendirebilen Karanlıkdostları olma ihtimallerini düşük görüyorum, Kara Kule’ye geldikten sonra ayartıldıkları/döndükleri zamanlama açısından da neredeyse kesin.

2 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.