Oyuncular

Barney Harris

Barney Harris, 1996 doğumlu İngiliz oyuncu. Dizide Matrim Cauthon karakterini canlandıracak.

IMDB | Twitter

Barney hakkında bilgi bulmak açıkçası çok güç, oyuncunun ilk açıklandığı yaz aylarında da yoktu üzerinden mevsim geçti hala da öyle, işin ilginç tarafı 2020 Ocak ayı itibarı ile oyuncular kamera arkasından fotoğraflar paylaşıyor ve Barney Harris bu resimlerde de yok. Yalnızca Twitter kullanıyor, orada da gözükmüyor.

Derleyebildiğim kadarıyla, küçük yaşta tiyatro eğitimine başlayan oyuncunun ilk beyaz perde deneyimi 2015 yılında henüz 19 yaşında iken Roma’da aşk Başkadır filminde aldığı ufak rol ile gerçekleşiyor. Ertesi yıl Benedict Cumberbatch’li The Hollow Crown dizisinde de yine ufak bir rolü oluyor, ardından 2018 yılında Düzenbazlar Kulübü filminde Izzy Samedi karakteri ile karşımıza çıkıyor. Aynı yıl Clique dizisine katılıyor.

Barney Harris seçimi de tıpkı Rand ve Perrin karakterlerinde olduğu gibi ilk defa büyük projede yer alacak tanınmamış yüz arayışının bir sonucu, Mat Cauthon karakterinin özellikleri ve yapısı göz önüne alınarak oyuncu projeye dahil edilmiş. Aşağıya yer aldığı Clique dizisine ait kamera arkası tanıtım videosunu ekliyorum, en soldaki kırmızı çoraplı olan kişi 🙂

 

Bir Cevap Yazın